IGI - Stealth Shooting Mission

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.98 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici SparkTrigger Studios
IGI - Stealth Shooting Mission indir; IGI - Stealth Shooting Mission, Play Store'daki en iyi 3D TPS görev tabanlı oyunlardan biridir.

IGI - Stealth Shooting Mission, Play Store'daki en iyi 3D TPS görev tabanlı oyunlardan biridir. Bu macerada cephe komandoları, savaş alanında deniz kuvvetlerine ve rakip robot ordusuna sahip modern bir savaşla yüzleşmek zorundadır.
Amacınız ise, gizli bilgileri toplamak, robot makineli tüfekleri devre dışı bırakmak ve çok daha fazlası. Bu modern savaş, oyuncunun tek kişilik bir ordu olarak oynayacağı ve bu özelliklerin tümünü tek başına yürütebileceği TPS oyunu oynamakta serbesttir. Robot ordusunu ve denizcileri vurmalısın. Tek bir öldürme atışında bitirmek istiyorsanız bu savaşı cephanenizde tek bir M4 tüfeğiniz var. Savaşta becerilerinizi kullanın ve bu macerada askeriyenin kıdemli cephesi katili olun. Bu çoklu görev oyunu, hedeflere ulaşmak için strateji ve planlamaya ihtiyaç duyan birçok zorluğa sahiptir. Şimdi, marinleri öldürmek ve tüm robot makineli tüfekleri radar tarafından gösterilen kontrol odasından durdurmak sizin göreviniz. Bunun için de silahı dikkatli kullanmak sizin sorumluluğunuzdur.
IGI-Stealth Shooting Mission, maceracı bir operasyon için düşman üssüne gönderilen askeri tetikçinin özel bir serisinin macerasının hikayesidir. Savaşın temel amacı, tüm militanları üste ve otomatik makineli tüfeklere öldürmektir. Düşman önceden haberleşti ve üs komutanın üste gelmesinin farkındaydı. Bu özellikler, çekiminizi ve hedef öldürme yeteneklerinizi test etmenizi sağlayacaktır. Gururla, savaş alanındaki görevi tamamlamak ve ülkenin kalp atışı yapmak için bir cephe komando botuna adım at. IGI-Stealth Shooting Mission'un bağımlılık yaratan ve büyüleyici oyunu, oyun deposunda ücretsiz olarak sunulan 3D render grafikleriyle oynamak için gerçek aksiyon oyunu sunuyor. Savaş başladığında, düşman kamplarına dayanıyorsun. Bir cephe sözleşmesi atıcısı olarak tek göreviniz tüm militanları vurup robotları yok etmektir. Bu spesifikasyonları yürütmek için sağlığınız ve elinizde bir sürü merminiz var. Savaş alanında sağlık kutuları var, onları al ve akıllıca kullan.


Bu oyunun sizlere sundukları:
- Gerçekçi TPS (Üçüncü Kişi Shooter) denetleyici
- Hedef noktalar, kırmızı nokta ile altın nokta, denizcileri ile radar üzerinde temsil edilir.
- Size sağlık kutularıyla sağlanıyorsunuz
- Gerçekçi askeri operasyon vardır
- Çoklu düşman karakterleri denizciler, robot ordusu mevcut
- İyi tasarlanmış hikayeler var
- Benzersiz saldırı, savunma özellikleri ve düşman karakterleri
- Verimli silah kontrolleri ve hareketi
- Radar vizyon


Bu oyundaki amacımız, gizli bilgileri toplamak olduğunu ve robot makineli tüfekleri devre dışı bırakmak zorunda olduğunuzu unutmayın.Çoklu görev sunan bu oyun, hedeflere ulaşmak için strateji ve planlamaya ihtiyaç duyan birçok zorluğa sahiptir. Gururla, savaş alanındaki görevi tamamlayın. Ve ülkenin kalp atışı yapmak için bir cephe komando botuna adım atın. Hemen indir ve bu muhteşem oyunu oynamaya başla. Bu oyunu oynarken çok eğleneceğinize eminiz. Hem eğlence hem aksiyon bir arada sunuluyor sizlere. En iyi tasarlanmış modern savaş oyununu hikayeleştirilmiş şekilde oynamaya hemen başlayın.

IGI - Stealth Shooting Mission indir